حبوبات الیزا, نخود آبگوشتی

قیمت نخود فلافلی و آبگوشتی

قیمت نخود آبگوشتی

قیمت نخود آبگوشتی و فلافلی در انواع بسیار زیادی می باشد و می توان در نوع دلخواه خود آن ها را سفارش داده و خریداری نمود و از تخفیف خوبی که دارد استفاده کرد.

تولید بهترین کیفیت نخود توسط افراد مهندس و با تجربه بالایی انجام می گیرد و مشتریان می توانند در انواع مورد نیاز خود آن ها را سفارش داده و به صورت گسترده ای خریداری نمایند ، قیمت نخود فلافلی و آبگوشتی بسیار بالا می باشد و مشتریان می توانند به صورت انبوهی آن را سفارش داده و خریداری نمایند.

خواص فوق العاده نخود

نخود سرشار از انواع ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن و فیبر بوده و فواید بسیاری برای سلامتی دارد، بهبود گوارش، کنترل وزن، و کاهش خطر برخی بیماری ها تنها گوشه ای از خواص نخود است، نخود یکی از منابع سرشار از پروتئین بوده و میتواند به راحتی در رژیم غذایی گیاه خواری جایگزین گوشت شود.

نخود خواص فوق العاده ای دارد و میتوان برای سلامتی بدن از آن استفاده نمود و بسیاری از ویتامین های بدن را تامین نمود، نخود سرشار از مواد مغذی است مقدار کالری موجود در نخود متوسط است که هر 28 گرم نخود تقریبا 46 کالری انرژی دارد، علاوه بر پروتئین و فیبر بالا نخود محتوی ویتامین ها و مواد معدنی باارزش است.

منگنز موجود در نخود باعث میشود سلول های پوست انرژی تولید کنند و با چین و چروک ناشی از رادیکال های آزاد مبارزه میکند، برای پاک کردن و لایه برداری صورت، آرد نخود را با زردچوبه ترکیب کنید این بافت پوست شما را بهبود بخشیده سلول های مرده را برمیدارد پوست را مرطوب کرده و رنگ پوست را خوب می کند.

این ماده مغذی شما را برای مدت زیادی سیر نگه داشته و گرسنگی را کنترل می کنند، این مواد مغذی در نخود یافت شده و آنرا برای کاهش و تثبیت وزن ایده آل می کند.

نخود دارای خواص بی شماری برای بدن می باشد که اگر از همه خواص آن آگاهی داشته باشید به صورت زیادی خواهان مصرف آن خواهید شد.

خواص فوق العاده نخود

تاثیر نخود بر سلامتی

این ماده مغذی شما را برای مدت زیادی سیر نگه داشته و گرسنگی را کنترل می کنند، این مواد مغذی در نخود یافت شده و آنرا برای کاهش و تثبیت وزن ایده آل می کند.
ویژگی های بارز نخود به شرح زیر می باشد:

 • کیفیت ها و برند های مختلف در بازار
 • نخود در دو نوع ریز و درشت
 • نخود با قیمت مناسب
 • ظاهری عالی
 • خاصیت های بی نظیر

نخود عضوی از خانواده حبوبات است امروزه مصرف نخود در جوامع غربی گسترش یافته اما کشت و مصرف آن در بسیاری از کشور های خاورمیاینه قدمت چند هزار ساله دارد بافت و طعم منحصر به فرد نخود آن را به گزینه ای عالی برای ترکیب شدن با سیار غذاها تبدیل کرده است از خواص نخود هم نباید غافل شد.

شما میتوانید در تهیه انواع غذاها از آن استفاده نمایند همچنین دارای طعم بسیار خوبی میباشد و بدین دلیل می توان به صورت گسترده ای از آن استفاده نمود.

جایگاه نخود در برنامه غذایی از اهمیت بسیار والایی برخور دار بوده که خواهان بسیار زیادی را داشته که به صورت گسترده ای از آن استفاده می نمایند، هر چه تولید این محصول بیشتر باشد به صورت گسترده ای نیز در سطح کشور عرضه خواهد شد و فروش بیشتری را خواهد داشت که باعث رونق کسب و کار می شود.

تاثیر نخود بر سلامتی بسیار زیاد می باشد و می توان جایگزین بسیاری از مواد غذایی دیگر شد زیرا به تنهایی تامین کننده بسیاری از ویتامین های بدن می باشد.

تاثیر نخود بر سلامتی

تولید کیفیت عالی نخود

تولید نخود درجه یک درشت در سطح استان های کشور به ویژه در کرمانشاه صورت می گیرد و این محصول فوق العاده به صورت عمده و جزئی در بازار ایران با قیمت نسبتا مناسبی به فروش می رسد.
نمایندگی ها شرایط مختلفی را دارند که می توان به این موارد اشاره نمود:

 • این شرکت در سراسر نمایندگی فعال می پذیرد
 • با یک حاشیه سود فوق العاده برای شرکت های پخش مواد غذایی
 • قیمت مصرف کننده مناسب
 • لیست حبوبات و…می باشد.

تولید کیفیت عالی نخود به روش های مختلفی قابل انجام می باشد و می توان در انواع بسیار زیادی نخود را تولید کرده و به صورت گسترده ای آن ها را خریداری نموده و استفاده کرد.
نخود تولید شده در کشور ایران به دلیل کیفیت ، کمیت و ویژگی خوش پختی که دارد در بازار های جهانی از طرفداران زیادی برخوردار بوده و این محصول در اندازه های درشت به صورت بسته بندی شده در فروشگاه ها به فروش می رسد.

تولید کنندگان آن را با کیفیت بالایی به بازار روز عرضه می نمایند و می توان آن را در انواع متنوعی به بازار روز عرضه نمود ، هر چه تولید این محصول بیشتر باشد دارای خرید و فروش بیشتری نیز در سطح کشور بوده و حتی صادرات بیشتری را نیز خواهد داشت.

تولید کیفیت عالی نخود توسط افراد با تجربه بالایی قابل انجام می باشد ومی توان در انواع بسیار زیادی این محصول را از طریق مراجعه مستقیم و یا غیر مستقیم خریداری کرد.

تولید کیفیت عالی نخود

توزیع مستقیم نخود فلافلی در ایران

توزیع این محصول به صورت شبکه ای و توسط افراد قابل اعتماد و با کیفیت بالایی در سطح کشور انجام می گیرد و به همین دلیل به راحتی نیاز مردم را رفع نموده و در نتیجه موجب تولد بیشتر این محصولات می شود.
توزیع مستقیم نخود فلافلی در ایران به صورت های مختلفی می باشد که می توان در این جا ب مواردی اشاره کرده و از مشتریان را راهنمایی نمود.

نخود فلافلی در ایران به صورت انبوهی تولید می گردد و سپس به صورت عمده در سطح کشور توزیع می شود تا آن ها به راحتی بتوانند در نوع دلخواه خود سفارش داده و خریداری نمایند.
توزیع نخود فلافلی به روش های متنوعی قابل انجام می باشد و می توان در انواع قیمت ها و کیفیت ها و طعم های متفاوتی که در مراکز توزیع ان موجود می باشد خریداری کرده و رضایت بالایی را داشت.

نخود به صورت انبوهی تولید شده و در همه شهر های کشور به صورت انبوهی توزیع می گردد تا مشتریان بتوانند از قیمت مناسبی که دارد استفاده نمایند ، هر چه کیفیت نخود تازه تولید شده بالاتر باشد دارای خواهان بیشتری بوده و در نتیجه توزیع بیشتری را خواهد داشت.

نخود ها در انواع بسته بندی های مختلفی در بازار روز توزیع می گردد و مشتریان می توانند متناسب با قیمت مورد نظر خود آن را سفارش داده و به صورت انبوهی خریداری نمایند ، کیفیت نخود تولید شده پاسخگوی اندازه توزیع آن در سطح کشور می باشد.

توزیع مستقیم نخود فلافلی در ایران

تفاوت نخود فلافلی و آبگوشتی

به دلیل اینکه نخود در فلافل چرخ می شود سایز آن اهمیتی نداشته، از اینرو نخود ریز یا به عبارتی نخود فلافلی مناسب این غذا می باشد. برعکس نخود استفاده شده در آبگوشت درشت و باکیفیت می باشد تا غذا از لحاظ طعم و مزه و حتی شکل ظاهری مطلوب گردد.

قیمت نخود

قیمت نخود

 

قیمت این دو نوع نخود که به دلیل استفاده فراوان به نام نخود فلالفلی و آبگوشتی معرف گشته است، با یکدیگر متفاوت است. نخود ریز به تناسب سایز دارای قیمت کمتری است و نخود آبگوشتی یا همان نخود سه خان قیمت بالاتری را دارا می باشد.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]بزرگترین اختلاف نخود ایرانی در اندازه دانه های آن است که مهم ترین عامل تعیین کننده قیمت نخود نیز می باشد.[/box]

قیمت نخود آبگوشتی به روز

قیمت نخود آبگوشتی به روز به صورت های متنوعی می باشد و اگر به صورت فله ای خریداری شود دارای قیمت پایین تری خواهد بود و تخفیف خوبی را می توان گرفت ولی اگر به صورت کیلویی خریداری شود دارای قیمت نسبتا بالاتری خواهد بود.

خرید نخود آبگوشتی به روز هر چه بیشتر باشد می توان به تولید بیشتر نخود در کشور کمک نمود ، قیمت نخود آبگوشتی به روز در بازار میادین و سایت ها متفاوت می باشد و می توان با توجه به سلیقه شخصی خود آن ها را سفارش داد وتهیه کرد.
شما می توانید در انواع قیمت های مختلفی نخود آبگوشتی را خریداری نموده و از آن استفاده نمایید و از قیمت خوبیکه دارد بهره مند شوید ، امروزه نخود آبگوشتی خرید و فروش بسیار زیادی را دارد و می توان در انواع مختلفی این محصول را سفارش داده و خریداری نمود.

اگر نخود را به صورت عمده خریداری نمایید می توانید از قیمت کمتری که دارد استفاده کرده و تخفیف خوبی را بگیرید و در نتیجه موجب رونق اقتصاد کشور شد ، نخود آبگوشتی طعم بسیار لذیذی دارد و هر چه دارای کیفیت بالاتری باشد دارای قیمت فروش بالاتری خواهد بود.

نخود آبگوشتی به روز را می توان از طریق سایت معتبر معرفی شده خریداری کرده و از قیمت پاینی که نسبت به بازار روز دارد بهره مند شد همچنین می توان به صورت عمده با قیمت بالاتری به کشور های دیگر صادر کرده و کسب و کار خوبی را راه اندازی نمود.

قیمت نخود آبگوشتی به روز

سایت خرید اینترنتی نخود

غرفه هایی که در زمینه صادرات انواع حبوبات مورد توجه تاجران و بازرگانان قرار می یگرد در عوامل زیر دسته بندی می شود:

 • میزان تولید حبوبات سالانه در کشور
 • میزان تقاضای موجود بریا حبوبات ایرانی
 • واردات حبوبات خارجی به بازار داخلی ایران

این سایت دارای محصولات با استاندارد بالایی می باشد که به صورت گسترده ای می توان آن را سفارش داده و با قیمت زیر بازار روز خریداری نمود ، این سایت مشاورینی را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا بتوانند به راحتی از خواص بسیار زیاد نخود عرضه شده مطلع شوند و سپس با اطمینان بالا خریداری کنند.

سایت خرید اینترنتی نخود به راحتی قابل دسترسی می باشد و می توان در انواع بسیار زیادی نخود را از این سایت خریداری کرده و به صورت انبوهی به کشور های دیگر نیز صادر و از این طریق سود خوبی را کسب کرد.
این سایت خرید به راحتی قابل دسترسی می باشد و می توان در انواع بسیار زیادی نخود را به صورت اینترنتی سفارش داده و خریداری نمود.
سایت معرفی شده خواص نخود فلافلی به راحتی در اختیار مردم قرار می گیرد تا مشتریان بتوانند به راحتی مشخصات فلافل را مشاهده نموده و سپس با قیمت مناسبتری آن را خریداری نمایند.

سایت خرید اینترنتی نخود توسط افراد با تجربه بالایی اداره می گردد و می توان در انواع بسیار زیادی نخود را با کیفیت مناسب و اطمینان از کیفیت خوب آن سفارش داده و خریداری کرد.

سایت خرید اینترنتی نخود

قیمت نخود

بطور کلی در تمام طول سال قیمت انواع نخود ثابت نبوده و نوسان دار است که این تغییر قیمت به عوامل زیادی از جمله صادرات و واردات نخود، کم و زیاد شدن حجم نخود در بازار و حباب های ایجاد شده در اقتصاد کشور بستگی دارد.
قیمت عمده حبوبات
بنابراین جهت اطلاع از قیمت های روز و دقیق باید با مرجع آنلاین و معتبری در ارتباط بود تا قبل از خرید یا فروش نخود به قیمت نخود ایرانی آگاهی داشت و معامله رضایت بخشی را رقم زد.

 

سیستم های شبکه ای فعال در سطح کشور، مراجع قیمت دهی مناسبی به شمار رفته که علاوه بر عرضه بار لیست قیمت های به روز را نیز در اختیار فعالان حوزه حبوبات قرار می دهند.

[toggle title=”برای خرید با قیمت مناسب چه کاری انجام دهیم؟” state=”open”]خرید از فروشگاه های اینترنتی علاوه بر ارائه قیمت مناسب تر، باعث کاهش هزینه جابجایی و استفاده درست از زمان می شود که در نهایت قیمت تمام شده کاهش می یابد.[/toggle]

فروش نخود و تحویل سریع

فروش نخود به روش های مختلفی قبال انجام می باشد که می توانبا توجه به شرایط گفته شده آ؛ن ها را به فروش عموم مردم رساند.
نخود ها را در کیسه های 25 و 50 کیلویی در بازار ایران به فروش می رسد و ویژگی های بارز زیر را داراست:

 • کیفیت قابل قبول
 • ظاهر یکدست و مناسب
 • قیمت ارزان تر از بازار ایرانی

نخود درجه یک دارای خرید وفروش بسیار زیادی می باشد به همین دلیل نیز بیشتر به صورت عمده عرضه می گردد و حتی به کشور های دیگر نیز می توان آن را صادر نمود و از این طریق کسب و کار خوبی را راه اندازی کرد.
فروش عمده نخود درجه یک توسط افراد با تجربه بالایی انجام می گیرد تا این کار به درستی انجام شود و مشتریان با رضایت بالا به صورت زیادی خریداری کنند.

در نظر داشته باشید که نخود از دسته محصولات پر مصرف بوده و این موضوع می تواند صادرت و مصرف بسیار بالایی را تحت تاثیر قرار داده و نشان دهنده پتانسیل مالی بالای آن باشد.
این گونه که در نظر گرفته شده است نخود دارای انواع مختلفی است که هر یک می تواند قیمت جداگانه ای را برای صادرات حبوبات فراهم سازد.

امروزه فروش نخود در سطح کشور بسیار زیاد تر شده است و افراد بسیاری نخود را در تهیه انواع غذاهای خود استفاده می نمایند و به همین دلیل موجب خرید و فروش بیشتر آن در بازار روز شده است.

فروش نخود و تحویل سریع

مرکز فروش نخود فله ای

نخود همان طور که می دانید در انواع مختلفی تولید می شود که می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • نخود مرغوب سه خان یا آبگوشتی
 • نخود درجه یک فلافلی ریز ایرانی
 • نخود با کیفیت فلافلی ریز خارجی
 • نخود اندازه متوسطیا دوخان
 • نخود درجه یک سه خان آبگوشتی

نحوه پرورش انواع نخود بستگی به آب و هوای آن منطقه داشته و هر چه در کیفیت مناسبی تولید گردد دارای خواص بی شماری بوده و می توان از سود خوبی که دارد نهایت استفاده را برد.
قطب تولید نخود استان کرمانشاه می باشد که به صورت گسترده و با کیفیت بالایی نخود را تولید و به بازار روز ارائه می نماید ، برداشت نخود از زمین ها زیر کشت این محصول در استان کرمانشاه به عنوان قطب تولید نخود ایران آغاز شده است.

مرکز فروش نخود فله ای در تمام شهر های کشور موجود می باشد و می توان در انواع بسیار زیادی نخود را خریداری نموده و از قیمت مناسبی که دارد استفاده کرد.
این مراکز فروش فله ای بسیار معتبر می باشند و می توان از این مراکز به راحتی نخود فله ای را به صورت انبوهی خریداری نموده و حتی می توان به کشور های دیگر صادر نمود.

شرکت عرضه کننده نخود فله ای این محصول را به صورت زیادی این محصول را با کیفیت بالا تولید می نمایند و سپس با قیمت زیر بازار روز آن را در سراسر کشور به فروش گسترده ای می رسانند.

2 دیدگاه در “قیمت نخود فلافلی و آبگوشتی

 1. لاجوردی گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  ما فلافلی هستیم، قیمت نخود فلافلی خیلی رفته بالا، به جای نخود فلافلی از لپه ارزون قیمت هم میشه استفاده کرد؟ شما موجود دارید؟

  1. admin گفت:

   سلام
   بله می تونید از لپه نخود فرنگی استفاده کنید که قیمت مناسب تری داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *