حبوبات الیزا
خانه / حبوبات الیزا / فروش انواع سایزهای نخود کرمانشاهی
فروش انواع نخود
فروش انواع سایزهای نخود کرمانشاهی

فروش انواع سایزهای نخود کرمانشاهی

نخود کرمانشاهی دارای سایزهای مختلف است. انواع این محصول در بازار بین فعالان حوزه حبوبات در طول سال همواره مورد خرید و فروش قرار می گیرد.

کرمانشاه قطب تولید انواع سایزهای نخود

قطب اول تولید نخود در ایران استان کرمانشاه می باشد که از دیرباز در تولید این محصول دستی بر آتش داشته است. نخود برداشت شده ترکیبی از انواع سایزهای نخود است که تحت عنوان نخود لشکری، درهم و یا خرمنی به کارگاه های بوجاری منتقل شده و بر حسب سایز بوجار و دستچین می گردد.

نخود ریز(فلافلی)، سه خان(آبگوشتی) و دو خان(اعلا) پس از کیسه شدن جهت مصرف های مختلف به شهرهای مختلف بارگیری می شود. مسلما هر مقدار سایز نخود بزرگتر باشد و بار نیز تمیزتر باشد، قیمت بالاتری را به همراه خواهد داشت.

فروش انواع نخود کرمانشاهی

نخود ریز، سه خان و دو خان با توجه به نوع مصرف، هر کدام مشتری های مختص به خود داشته و نمی توان از لحاظ میزان فروش آن را دسته بندی کرد، زیرا انواع آن دارای فروش بالایی در بازار حبوبات است. معمولا نخود ریز فلافلی مورد توجه فست فودها و فلافلی هاست. نخود سه خان آبگوشتی را عمده فروشان، شرکت های پخش، کارخانه های بسته بندی و حتی خرده فروشان خریداری می کنند. نخود دو خان نیز که نخود اعلا محسوب می شود علاوه بر گروه قبلی توسط شرکت ها و کارخانه های برند نیز ثبت سفارش داده می شود. هر سه نوع نخود برای صادرات به بازاری برون مرزی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

بازرگانی الیزا نیز جزو عرضه کننده های مستقیم حبوبات داخلی و وارداتی است و انواع سایزهای نخود را کنار دیگر حبوبات عرضه می دارد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فاطمه کریمی
شماره موبایل: 09128799290
شماره ثابت: 25917680-021
فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: elizacompany11@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

قیمت لپه 98

قیمت انواع لپه در سال ۹۸

تولید لپه به صورت های مختلفی می باشد و می توان قیمت لپه ۹۸ را …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا