حبوبات الیزا
خانه / حبوبات / کانال تلگرام خرید و فروش حبوبات
کانال تلگرام حبوبات
کانال تلگرام خرید و فروش حبوبات

کانال تلگرام خرید و فروش حبوبات

امروزه کانال های تلگرام جهت اطلاع از قیمت و یا خرید و فروش حبوبات، گزینه مناسبی برای مراجعه فعالین حوزه حبوبات می باشد. به کانال حبوبات بپیوندید.

در سال های اخیر بازار مرتبط به خرید و فروش حبوبات علاوه بر بازارهای محلی به فضای اینترنت نیز راه یافته است تا خریداران و فروشندگان و به طور کلی فعالان حوزه حبوبات در تمام دنیا رابطه نزدیک تری با هم داشته تا معاملات رضایت بخش تری را رقم بزنند.

یافتن بازرگانی های معتبر در اینترنت که در دنیای واقعی دارای نام و نشان هستند و تنها از فضای اینترنت جهت فعالیت گسترده تر استفاده می کنند موجب اطمینان خاطر خریداران، فروشندگان و تجار خواهد بود تا با خیال آسوده تری خرید و فروش و حتی صادرات و واردات خود را انجام دهند.

بازرگانی الیزا، عرضه کننده حبوبات ایرانی و خارجی بوده و دارای خدمات قبل از فروش مانند ارایه لیست قیمت به روز بازار حبوبات به فعالین این حوزه، ارایه مشاوره به خریداران و فروشندگان و ارایه مشاوره به افراد تازه به کار در این حوزه می باشد. مجموعه حاضر با ارایه انواع حبوبات داخلی و وارداتی با قیمت و کیفیت مختلف موجب ارایه رنج گسترده ای از حبوبات به خریداران شده و در نتیجه خریداران با تنوع بیشتر محصول، خرید آسان تر و سریع تری خواهند داشت و به محصول موردنظر خود سریع تر دسترسی پیدا می کنند.
جهت دريافت ليست موجودى و قيمت هاى روز با آى دى پشتیبانی ارتباط گرفته و يا ما را در کانال تلگرام بازرگانی الیزا دنبال نمایید.

با مراجعه به کانال می توان از موجودی، قیمت حبوبات و فروش های ویژه اطلاع یافت.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فاطمه کریمی
شماره موبایل: 09128799290
شماره ثابت: 25917680-021
فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: elizacompany11@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

قیمت لوبیا چیتی خمین

قیمت روز لوبیا چیتی پولیش خمین

قیمت لوبیا چیتی خمین باتوجه به تولید آن تعیین می گرددو می توان در انواع …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا