حبوبات الیزا
خانه / حبوبات الیزا / قیمت نخود کرمانشاه به روز
قیمت نخود کرمانشاه

قیمت نخود کرمانشاه به روز

قیمت نخود کرمانشاه در سال ۹۹ افزایش قابل توجهی داشته که صادرات نخود کرمانشاه یکی از دلایل افزایش قیمت نخود در کرمانشاه بوده است.

قیمت نخود کرمانشاه در سال ۹۹

کرمانشاه به عنوان قطب تولید نخود کشور در ایران شناخته شده و با کشت انواع نخود در مزارع کرمانشاه یکی از مراکز مهم در تولید حبوبات کشور محسوب شده و بدلیل کیفیت برتر و رقم مناسب کشت شده در مزارع کرمانشاه صادرات نخود از این استان به دیگر کشورها دنیا انجام می شود.

در ایران بیشترین تولید نخود در استان کرمانشاه انجام می شود از این رو شناخته شده ترین نخود در ایران و حتی کشورهای واردکننده نخود از ایران، نخود کرمانشاه است. نخود کرمانشاهی در سایزهای مختلفی به بازار عرضه می شود.

برخلاف سایر حبوبات نخود در سال های اخیر افزایش قیمت چشمگیری نداشته اما در سال ۹۹ باتوجه به برداشت محصول تازه و صادرات نخود به افغانستان، پاکستان و عراق، قیمت نخود افزایش داشته و این مهم رضایت کشاورزان را به دنبال داشته است.

افزایش قیمت نخود به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به مهم ترین این عوامل اشاره می کنیم.

 • برداشت محصول تازه
 • افزایش درخواست نخود صادراتی
 • بالا رفتن نرخ سایر حبوبات
  حبوبات الیزا صادرات نخود کرمانشاه را به افغانستان، پاکستان و عراق با پلمب گمرکی درب کارخانه به مشتریان تحویل می دهد.
قیمت نخود کرمانشاه در بازار اینترنتی

مقایسه قیمت نخود ۹۸ و ۹۹

تیم حرفه ای الیزا با پرسنل مجرب و کارآزموده بهترین مشاور برای خریدار نخود در کرمانشاه و دیگر نقاط ایران است، مشاوره های قابل اعتماد تیم الیزا برای قیمت خرید مناسب و ارزان از کیفیت مناسب و خوبی برخوردار باشد از طریق مطالعه موردی سوابق درخشان تیم الیزا جستجو و نتایج را بررسی کنید.

مقایسه قیمت نخود در سال ۹۸ و ۹۹ نشان دهنده تحولات اقتصادی شدید و بحران اقتصادی ارزی که سبب تغییر قیمت در دو سال پی در پی به صورت چشمگیر شده است.

وب سایت الیزا با ارائه لیست انواع قیمت حبوبات و قیمت نخود سال ۹۹ در دسترس ترین و ساده ترین روش اطلاع از قیمت روز حبوبات و نخود در بازار کرمانشاه است.

تضمین تیم الیزا در ارائه مناسب ترین قیمت نخود کرمانشاه برای خریداران نخود در سراسر ایران بهترین فروشنده نخود و حبوبات در بازار معاملاتی کشور برای ارائه حبوبات با قیمت ارزان و کیفیت عالی از جمله صادرات نخود و حبوبات است.

امتحان شده که خرید نخود و دیگر حبوبات به صورت فله و عمده تاثیر بسزایی در کاهش قیمت محصول خریداری شده برای خریدار داشته و سبب می شود هزینه های حمل بر مقدار بیشتری از محصول سرشکن شده و تخفیفات بیشتری را برای خریدار نخود و حبوبات را شامل شود.

مطمئنا مشاوره و راهنمایی های تخصصی تیم الیزا به لحاظ قیمت و کیفیت برتر در ایجاد یک خرید اعتماد بخش به خریداران نخود و حبوبات از گروه الیزا را ارمغان خواهد بخشید.

خریدار نخود در کرمانشاه

خریدار نخود در کرمانشاه به صورت فله

خریداران نخود در کرمانشاه به صورت فله به راحتی و با صرف جویی هزینه رفت و آمد از طریق وب سایت فروش گروه الیزا بهترین و با کیفیت ترین حبوبات تولید شده در کشور از جمله بهترین ارقام تولید شده نخود را با مناسب ترین قیمت و در کلیه ی ساعات شبانه روزی با تخفیفات مناسب خرید فله و عمده داشته باشند.

علاقمندان به یک خرید مطمئن می توانند با شماره گیری شماره های یادشده در ذیل همین صفحه یا انجام سفارش به صورت اینترنتی حبوبات در حجم و مقدار مورد نیاز سفارش داده و بقیه امور مربوطه را به گروه متخصص الیزا بسپارید.

انجام اقداماتی از جمله پایین آوردن هزینه های زراعت نخود با استفاده از کاشت، داشت و برداشت مکانیزه توسط ماشین آلات مخصوص و استفاده از ارقام پا بلند نخود جهت برداشت مکانیزه و کشت پاییزه از راهکارهای بسیار ساده و مناسب تاثیر بسیار زیادی بر کاهش قیمت روز نخود در بازار کرمانشاه خواهد داشت می توان استفاده کرده تا قیمت و هزینه های تولید انواع نخود کرمانشاه کاهش داده شود.

خرید از مراکز رسمی و معتبر مانند الیزا که سابقه و امتحان شده در زمینه خرید و فروش حبوبات هستند یکی از بهترین و عالی ترین روشهای خرید با قیمت مناسب و ارزان است.

وب سایت گروه الیزا با چندین سال سابقه مخصوص در خرید و فروش حبوبات، یاوری مطمئن برای خریداران نخود و حبوبات با قیمت مناسب و باکیفیت تا خرید خارق العاده را برای خریدار هدیه دهد.

انواع نخود در کرمانشاه

 

انواع نخود در کرمانشاه

ایران با سطح زیر کشت حدود ۵۵۶ هزار و ۷۹۰ هکتار نخود توانسته با تولید ۳۱۵ هزار تن نخود در سال ۲۰۱۲ رتبه ششم جهان را به خود اختصاص دهد و همه ساله صادرات نخود ایران به دیگر کشورها صورت می گیرد؛ کرمانشاه را می توان استان اول در تولید و کشت نخود در ایران محسوب کرد، کرمانشاه با سطح زیر کشت ۷۵۰۰ هزار هکتار و ۹۲۰۰ تن نخود پاییزه بیشترین تولید و برداشت انواع نخود کرمانشاه را داشته باشد، در جایگاه بعدی استان های لرستان و آذربایجان قرار دارد.

در گذشته ارقام پاییزه کشت نخود ارقام ریز با بازار پسندی کم بود، اکنون با اصلاح این نوع نخود که به نوع رقم عادل شهرت داشته و مخصوص کشت پاییزه نخود که با قطع بارندگی ها در اردیبهشت ماه و با بالا رفتن درجه حرارت بدلیل زودرس بودن نسبت به ارقام محلی به گلدهی و ایجاد غلاف می رسد.

انجام ۲۰ سال تحقیقات موسسه کشاورزی کشور در تحقیقات به نژادی و به زراعی حبوبات انجام داده رقم عادل نسبت به دیگر انواع نخود کرمانشاه مقاوم تر به بیماری های رایج نخود چون برق زدگی و فلوزاریم است، و حسن دیگر این نوع نخود پایه بلند بودن بوته، برداشت آن بصورت مکانیزه و با دستگاه کمباین هددار امکانپذیر و برداشت آن را سهل تر کرده است.

آخرین تغییرات و بروزرسانی قیمت نخود کرمانشاه و همراه با تخفیفات قیمت نخود فله را از تیم متخصص گروه الیزا با چندین سال سابقه درخشان در خرید و فروش حبوبات بخواهید.

نمودار قیمت نخود سه خان

قیمت انواع نخود

قیمت نخود کرمانشاه در بازار ایران همواره در حال تغییر است. آیا می دانید به کمک چه راهی می توان از قیمت به روز نخود کرمانشاه که نخودی عالی، درجه یک و باکیفیت در ایران به شمار می رود مطلع شد؟ انواع نخود موجود در بازار را می شناسید؟ آیا مایل به دریافت لیست قیمت روز نخود به صورت آنلاین و لحظه ای هستید؟

راه های متعددی این روز ها برای خرید، فروش و همچنین اطلاع از قیمت انواع نخود کرمانشاه وجود دارد. یکی از این راه ها، مراجعه به سایت های اینترنتی عرضه حبوبات است. که بخشی از فروش خود را به نخود کرمانشاه اختصاص داده اند.

انواع نخود

با کلیک بر روی انواع نخود کرمانشاه و خارجی، می توان به انواع نخود موجود در بازار آگاهی کامل پیدا کرد.

نخود کرمانشاه به دلیل مرغوبیت و کیفیت بالایی که دارد معمولا مورد توجه خریداران نخود است. بطور کلی از ویژگی های نخود کرمانشاه به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 • کیفیت بالا
 • ظاهری زیبا
 • سایزبندی های مختلف
 • قیمت مناسب
 • همیشه در دسترس بودن

قیمت روز نخود فله در بازار کرمانشاه

قیمت نخود کرمانشاه با نرخ روز ارتباط مستقیم به اندازه دانه های آن و میزان تمیز بودن آن دارد. بطوریکه هر مقدار نخود سایز درشت تری داشته باشد، یکدست تر و تمیزتر باشد به همان نسبت نیز قیمت بالاتری دارد. ریزترین نخود کرمانشاهی دارای اندازه ۴ میلی متر و درشت ترین آن دارای اندازه ۹ میلی متر است.

قیمت نخود فله در بازار خود کرمانشاه از همه جا ارزان تر است. شرکت های اینترنتی به دلیل فروش مستقیم این محصول از کرمانشاه و تهران، قیمت های دست اول و با صرفه ای را به خریداران خود عرضه می دارند. بنابراین به جای سفر مستقیم به این شهر و صرف کردن زمان و هزینه می توان خریدی راحت را با قیمت مناسب انجام داد.

نخود کرمانشاه پادشاه حبوبات ایران است و در بازار ایران و خارج از کشور توانسته جایگاه خود را تثبیت کند. پس چه بهتر است که به جای خرید نخود وارداتی، نخود کرمانشاهی را در راس خرید خود قرار دهد.

قیمت نخود کرمانشاه در بازار اینترنتی

قیمت نخود کرمانشاه در بازار اینترنتی

نخود در شرکت های اینترنتی که خود واردکننده و تولید کننده هستند به مراتب ارزان تر است. و این به دلیل حذف دست واسطه ها در چرخه فروش است. با مقایسه قیمت نخود در جدول زیر با بسیاری از بازارهای محلی می توان به اختلاف قیمت ها پی برد. ما پیشتر در مورد انواع نخود خارجی و ایرانی صحبت کرده ایم که برای شناخت بیشتر می توانید آن را مطالعه کنید.

در صورت به روز نبودن جدول قیمت، می توان همین لحظه با مشاورین تماس گرفت (از طریق تماس، تلگرام و یا واتساپ).

قیمت عمده حبوباتمزایای خرید اینترنتی نخود

با خرید اینترنتی نخود مزایای زیر با خریدار همراه خواهد بود:

 • خرید مستقیم نخود کرمانشاهی از کرمانشاه یا کلان شهرهایی همچون تهران و کرج
 • خرید مستقیم نخود خارجی از وارد کننده
 • اطلاع از قیمت نخود کرمانشاه به روز
 • اطلاع از قیمت روز نخود خارجی
 • خرید سریع نخود
به کمک سایت شرکت الیزا، می توانید به صورت لحظه ای از قیمت نخود کرمانشاه با نرخ روز در بازار داخلی مطلع شوید. و در صورت تمایل خرید خود را بدون واسطه انجام دهید.

مشاورین و متخصصین فروش نخود، در بازرگانی الیزا به صورت آنلاین در دسترس هستند. به صورت حضوری و تلفنی می توان از خدمات این بازرگانی بهره برد.

قیمت نخود کرمانشاه به روز

قیمت روز نخود در بازار کرمانشاه

نخود بدلیل موارد مصرف بسیار زیادی که در صنعت غذایی و رژیم غذایی انسان داشته در سطح وسیعی از جهان و ایران کشت می شود، و به دلیل ارزش غذایی بالایی که این ماده غذایی داشته به خصوص از نظر طب سنتی ایران بسیار مورد توجه است.

بازار محصولات صنعتی و کشاورزی در ایران همواره محدودیت ها ساختاری زیادی داشته و بخش زیادی از این مشکلات مربوط به عدم استفاده از فناوری ها نوین در اقتصادی است که سبب ناکارآمدی بازار و قیمت های نابسامان شده است.

شاید به توان اذعان داشت یکی از بهترین مراکز و ابزارها برای بهبود این نابسامانی ها بازار بورس کالای ایران برای محصولات کشاورزی است، که یکی از اهداف بورس کالا کنترل نوسانات قیمت محصولات کشاورزی معامله شده است.

توزیع مناسب محصولات کشاورزی از مراکز تولید شده و فروش در مراکز مورد تقاضا از جمله عوامل مهم تاثیرگذار در قیمت محصولات کشاورزی دارد، تیم الیزا به انجام مناسب این توزیع در سطح کشور توانسته اعتماد کشاورزان خرید منصفانه با یک قیمت مناسب نخود کرمانشاه و توزیع آن در مراکز مورد تقاضا با کمک خریدار نخود در کرمانشاه به چرخه تامین کشور کمک شایان کند.

تیم الیزا با پشتیبانی و مشاوره های ۲۴ ساعت شبانه روز آماده همراهی خریداران نخود از مرکز الیزاست و این مجموعه فروش محصول را پایان معامله ندانسته بلکه شروع یک فرایند از تعهد می داند و به پاس اعتماد مشتریان برای خرید از مرکز الیزا امنیت در خرید و آرامش را به مشتریان هدیه می دهد.

نمودار ارزش دلاری واردات نخود در سال 1397

قیمت ارزان نخود فله در کرمانشاه

مرکز فروش الیزا منحصر به فردترین مرکز در ارائه خدمات قیمت انواع حبوبات، قیمت نخود ۹۸، خرید انواع نخود و حبوبات باکیفیت عالی مطابق با سفارش مشتری و خریدار از بهترین مراکز تولید در سطح کل کشور را دارا می باشد.
استان کرمانشاه به لحاظ تولید نخود جزء مراکز برتر ایران محسوب و توزیع مناسب و انتقال محصول نخود تولید شده در این استان به دیگر مراکز مورد تقاضا از جمله وظایف دولت و مراکز عمده فروشی کشور است.

با توزیع مناسب محصول نخود کشاورزان کرمانشاهی به کسب درآمد کشاورزان کمک کرده و خریداران را در خرید به قیمت ارزان نخود فله در کرمانشاه یاری نمایند.
اعتماد بخشی تیم الیزا به خریدار نخود در کرمانشاه به لحاظ پایین ترین قیمت در بازار حبوبات و ارائه عالی ترین کیفیت نخود تولید شده در این استان را بزرگترین ارزش و سودآوری مجموعه الیزا محسوب می شود.

ابتدایی ترین راه برای انجام سفارش نخود بصورت عمده و فله با قیمت ارزان تنها با شماره گیری شماره های یاد شده در صفحه ذیل است که براحتی از مشاوره های مجموعه الیزا بهرمند شده تا بتوانید عالی ترین تصمیم را برای یک خرید خارق العاده و قیمت مناسب داشته باشید.

روشهای سنتی خرید و تامین محصول که با انجام سفر و رفت و آمد به مراکز تولید صورت می گرفت را به فراموشی سپرد و با استفاده از فناوری جدید و شبکه های اینترنتی به راحتی با صرفه جویی هزینه های رفت آمد یک خرید خاطره انگیز را از یک مرکز معتبر را رقم زد.

نمودار میزان واردات نخود خارجی در سال 1397

صادرات نخود کرمانشاه با قیمت روز

تیم الیزا مشتریان این مجموعه را شایسته استفاده از بهترین خدمات با کیفیت عالی و قیمت ارزان دانسته و همواره تلاش این مجموعه برای کسب رضایت حداکثری مشتریان از خرید حبوبات با کیفیت عالی و قیمت مناسب است.

مراکز غیر معتبر با ظاهر فریبنده همواره یکی از عوامل تخریب نقش مراکز رسمی خرید و فروش را در اعتماد مشتریان بوده و هستند که با کیفیت پایین محصول با قیمت محصول با کیفیت نقش مراکز رسمی و مورد معتبر را زیر سوال برده اند.

اما اگر مشتریان با کمی حساسیت و تنها یک کلیک می توانند بهترین و مطمئن ترین مرکز و تیم فروش حبوبات در کشور را شناسایی و به انجام سفارش پرداخته و مطمئن باشند سفارش در کمترین زمان با حداقل ترین هزینه از سوی تیم الیزا کسب خواهند کرد؛ گروه الیزا همواره اعتماد را مهمترین ثروت و دارایی مجموعه خود دانسته و به ارائه منحصر به فردترین خدمات صادرات نخود کرمانشاه با قیمت روز بازار بورس کالا به خریدار نخود کرمانشاه دارد.

واضح است برای صاردات نخود کرمانشاه با قیمت روز و مناسب تنها از یک مجموعه با سابقه و توانمند که قدرت بهره گیری از کلیه امکانات برای راحتی و آسان شدن فرایند معامله و خرید و فروش برای خریدار نخود کرمانشاه را فراهم آورد میسر و ممکن خواهد بود.

تیم کارآمد الیزا قیمت نخود فله را بسیار مناسب برای خریدار نخود کرمانشاه در نظر گرفته و ارائه تخفیفات مناسب در فروش فله و عمده نخود دارد.

انواع نخود کرمانشاه

استعلام قیمت روز انواع نخود کرمانشاه

وب سایت گروه الیزا یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز برای استعلام قیمت روز نخود کرمانشاه در ایران نام برد و ارتباط مستقیم که این مجموعه با مراکز تولید داشته یکی از دلایل موفقیت تیم الیزا است که سبب می شود که با کیفیت ترین محصول حبوبات را با قیمت مناسب و ارزان در اختیار خریدار قرار داده و رضایت تولیدکننده و خریدار را بدست آورد.

استعلام قیمت نخود کرمانشاه سال ۹۷ با قیمت نخود ۹۸ نشان از بروز هیجان قیمت بازار به دلیل نوسانات قیمت ارز که بر روی محصولات کشاورزی نیز تاثیرگذار بوده سبب این تغییرات قیمت واضح شده است.

مشاوره های رایگان تیم الیزا که بدون نیاز به هیچ پرداختی از سوی مشاوران و پرسنل مجرب این مجموعه انجام می شود یکی از بهترین ابزارهای استعلام قیمت روز نخود در بازار کرمانشاه و صادرات نخود به دیگر کشورها می تواند باشد.

اصول مهم اقتصاد کشاورزی مسئله کنترل میزان تولید و کنترل قیمت محصولات کشاورزی است که در اینجا نمی توان نقش مهم مراکز خرید و فروش عمده چون الیزا که مورد اطمینان ترین مراکز در خرید و فروش حبوبات در کشور است را نادیده گرفت و صرف تولید محصولات کشاورزی تضمین کننده ایجاد اقتصاد کشاورزی پایدار نیست.

قیمت گذاری محصولات کشاورزی چون نخود عموما بر اساس تقاضای بازار انجام می شود گاهی برای تولیدکننده سود چندانی نداشته و انگیزه تولید را برای تولیدکننده و کشاورز کاهش یافته با انجام برنامه ریزی برای صادرات نخود، کاهش ضایعات کشاورزی می تواند مناسب باشد.

نمودار مقایسه ارزش ریالی واردات نخود خارجی در سال 1397

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

فروش لوبیا کشاورزی عمده

قیمت روز لوبیا کشاورزی عمده

آنچه در این مقاله می خوانید:1 قیمت روز لوبیا ایرانی2 قیمت لوبیا چیتی قرمز و …

9 دیدگاه

 1. روز بخیر، چرا نخود کرمانشاه بهترین نخود هست؟

 2. خسته نباشید قیمت عمده ی نخودو میخواستم قیمت نقدی
  اگه لیست قیمت دارین لطف کنید

  • سلام و روز یخیر
   با توجه به تولید نخود و سایز بندی اون در کارگاه کرمانشاه حبوبات داریا، قیمت ها بر اساس سایز نخود تغییر می کنه. اما میشه گفت از ۸۰۰۰ تومان تا ۱۳۰۰۰ نخود در سایز بندی های مختلف وجود داره.
   با مشاورین ما در ارتباط باشید، شما رو بهتر میتونن راهنمایی کنن.

 3. خسته نباشید چند تن نخود برای صادرات میخواستم چه نوع نخودی بهتره؟

  • سلام و روز بخیر
   با توجه به کشوری که قصد صادرات به آن را دارین، کیفیت نخودها متفاوت هستش.
   پیشنهاد می کنیم با مشاورین ما تماس بگیرید شما رو راهنمایی می کنند.

 4. با عرض سلام
  میخواستم بدانم بهترین زمان در طول سال برای خرید نخود چه زمانیست؟

  • سلام و وقت بخیر
   بهترین زمان خرید نخود فصل تابستان هست که برداشت نخود شروع شده و محصولات تازه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا