حبوبات الیزا
خانه / حبوبات / فروش مستقیم انواع حبوبات در کرج
فروش انواع حبوبات
فروش مستقیم انواع حبوبات در کرج

فروش مستقیم انواع حبوبات در کرج

ما بر آنیم که خریداران در سطح کشور با خرید حضوری و یا تلفنی در کرج نیز به انواع حبوبات ایرانی و خارجی در کیفیت و قیمت های مختلف به طور مستقیم دسترسی داشته باشند.

از آنجایی که انواع حبوبات جزو مواد غذایی پرمصرف در ایران است، در تمامی شهرها می توان به فروشنده های انواع حبوبات از جمله نخود، لوبیا، عدس، لپه و ماش دسترسی داشت. اما واضحا خرید از نمایندگی های پخش و فروش حبوباتی که دست اول بوده و انواع حبوبات ایرانی و خارجی را دارا هستند بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود و به دلیل خرید تمامی محصولات از یک مرکز در زمان خریداری حبوبات نیز صرفه جویی خواهد شد.

نمایندگی پخش حبوبات در کرج

نمایندگی پخش حبوبات نخود، لوبیا، لپه، عدس و ماش در کرج، علاوه بر ساپورت این شهر و همچنین تهران، ارسال کننده انواع حبوبات خرد و عمده ایرانی و خارجی به شکل تناژی و خرد در کشور نیز هست. خریداران فعال در حوزه حبوبات می توانند با خرید مستقیم و بی واسطه به صورت حضوری و یا تلفنی در کمترین زمان به انواع حبوبات موردنظر خود بدون هیچ دغدغه ای دسترسی داشته باشند. شعار این مجموعه تنها کیفیت نسیت. پاسخگویی به نیاز تمام خریداران حبوبات با کیفیت و قیمت های مختلف هدف ماست تا خریدار در کمترین زمان ممکن به حبوبات ایرانی و خارجی با کیفیت موردنظرش دسترسی داشته باشد.

برای دریافت لیست قیمت و یا خرید حضوری و تلفنی کافی است با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فاطمه کریمی
شماره موبایل: 09128799290
شماره ثابت: 25917680-021
فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: elizacompany11@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

قیمت لوبیا چیتی خمین

قیمت روز لوبیا چیتی پولیش خمین

قیمت لوبیا چیتی خمین باتوجه به تولید آن تعیین می گرددو می توان در انواع …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا