قیمت روز انواع حبوبات فله

قیمت عمده حبوبات فله و بسته بندی

قیمت عمده حبوبات فله و بسته بندی شده در کیفیتی رقابتی در مراکز فروش اینترنتی با تخفیفات ویژه به مشتریانی که قصد خرید غیر حضوری انواع حبوبات را دارند اعلام می شود. دسته حبوبات شامل انواع مختلفی از محصولات است که در طبخ غذاهای مدرن و ستنی در ایران به وفور مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از دلایل حضور آن ها در سبد غذایی خانواده ها انواع مواد مغذی است که در این نوع از محصولات وجود دارد. فروش انواع حبوبات در غالب بسته بندی شده و یا به صورت فله ای در بازار روز ایران انجام می گیرد.

آنچه در این مقاله می خوانید:

خواص بی نظیر انواع حبوبات

فروش عمده حبوبات

انواع دانه های که در دسته بندی حبوبات قرار گرفته اند دارای خواص مختلفی هستند که غالبا برای سلامت و تقویت بدن بسیار مفید هستند. این محصولات که قیمت کمتری نسبت به مواد گوشتی دارند بسیاری از مواد مفید موجود در آنها را در بر می گیرند و به همین دلیل است که به شدت مورد توجه خانواده ها قرار دارند. حضور همیشگی حبوبات در سبد خرید خانواده موجب شده تا واردات و تولید آن ها همواره در کشور انجام گیرد و به موجب آن خرید محصولات از بازار روز بدون محدودیت ممکن باشد. خواص بی نظیر حبوبات در میان ایرانیان شناخته شده است و همین امر عامل فروش بالای آن در بازار است. حبوبات دارای مواد بسیاری هستند که به اختصار به برخی از آن ها در این متن اشاره می کنیم:

 • پروتئین
 • کربوهیدارت
 • مواد معدنی

این ها در برگیرنده تمام موادی هستند که یک فرد در طی روز نیاز به مصرف آنها دارد. بهتر است از انواع حبوبات عرضه شده در بازار در طول هفته در برنامه غذایی استفاده شود تا بدین ترتیب بدن با بهترین مواد تغذیه شود. همان گونه که می دانید مواد معدنی برای سیستم ایمنی بدن بسیار حیاتی هستند که در حبوبات آهن، کلسیم، پتاسیم و منیزیم به وفور وجود دارد.

خرید حبوبات ارزان از مراکز فروش اصلی آن در بازار ممکن است و تنها نیاز است تا خریدار به جای خرید از واسطه های خرید به سوی خرید از مراکز اصلی فروش بروند.

توزیع انواع حبوبات فله و عمده

اثر مصرف انواع حبوبات بر سلامتی

حبوبات ای که در بازار عرضه می شوند غالبا میوه یا دانه گیاهان خاصی هستند که توسط کشاورزان کاشته شده و پس از صرف زمان معین رسیده و قابل برداشت می شوند و سپس عرضه آنها در بازار روز انجام می گیرد. دانه هایی که در دسته حبوبات قرار می گیرند انواع مختلفی هستند که در پخت غذاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند:

 • نخود فرنگی
 • سویا
 • بادام زمینی
 • نخود
 • یونجه
 • عدس
 • ماش
 • لوبیا قرمز
 • لوبیا سبز
 • لوبیا سفید
 • لوبیا سیاه
 • لوبیا کشاورزی
 • لوبیا چشم بلبلی
 • لوبیا عروس
 • لوبیا چیتی
 • لپه

استفاده از برخی از حبوباتی که به آن ها اشاره شد بسته به ذائقه ایرانیان بیش تر از بقیه است و مواردی مانند لوبیا سیاه کمترین میزان مصرف را در بین حبوبات فوق الذکر در ایران دارند. تولید انواع حبوبات در ایران رایج است و کشاورزان بسته به ویژگی های خاک و شرایط آب و هوایی منظقه ای که در آن زندگی می کنند اقدام به کشت حبوبات می کنند. بسته به دانه مصرفی برای کشت، کود و نوع خاک کیفیت انواع حبوبات متفاوت است که ماحصل آن تفاوت در قیمت فروش اعلامی برای این محصولات است. اثر مصرف حبوبات بر روی بدن به خوبی مشاهده می شود و می توان تاثیر آن را بر سلامت سیستم عصبی، گوارشی به وضوح می توان مشاهده کرد.

فروش عمده حبوبات توسط مراکز متعددی انجام می گیرد که در دسترس ترین مرکز فروش سایت های فروشی است که اقدام به فروش و توزیع آن ها می کنند.
 

مشخصات حبوبات درجه یک و تازه

 

زمانی که مشتری اقدام به خرید حبوبات می کند تمایل دارد تا آن را از میان برترین محصولات عرضه شده در بازار انتخاب کند زیرا که در زمان طبخ حبوبات کیفیت آن ها به خوبی بر کیفیت و طعم غذا تاثیر می گذارد. از این رو توجه به این که حبوبات درجه یک و تازه هستند یا از کیفیت قابل قبولی برخوردار نیستند اهمیت دارد. ظاهر حبوبات تازه براق تر از نمونه های قدیمی است و بوی نامطبوعی ندارد، این حبوبات در زمان پخت به سرعت پخته می شوند و پخت آنها کامل انجام می شود. در صورتی که حبوبات کیفیت مطلوبی نداشته باشند پس از پخت همچنان زیر دندادن سفتی آنها احساس می شود که نشان از عدم کیفیت حبوبات خریداری شده دارد. برای این که حبوبات درجه یک خریداری شود باید جهت خرید به مراکز فروش معتبر مراجعه شود زیرا که این مراکز به جهت سابقه ای که دارند جنس بی کیفیت را در اختیار مشتری قرار نمی دهند. البته در بازار حبوبات به درجات مختلفی تقسیم بندی می شوند و خریدار می تواند برای خرید در مورد نوع محصول مورد نظر تصمیم گیری کند باتبع قیمت فروش انواع حبوبات ذکر شده متفاوت است.

قیمت انواع حبوبات در مراکز فروش آن به صورت به روز اعلام می شود زیرا که قیمت ها در زمان های مختلف با تغییراتی مواجه می شوند. برای اطلاع از قیمت روز تنها می توان به اطلاعاتی که از واحدهای فروش به صورت مستقیم به دست می آید اکتفا کرد.

سامانه فروش اینترنتی حبوبات مرغوب

فروش حبوبات فله

برای این که عرضه محصولات در بازار در بهترین حالت انجام شود باید از راه هایی استفاده شود که تعداد افراد بیشتری با استفاده از آن ها بتوانند برای خرید محصولات اقدام کنند. افزایش دامنه فروش، به تنهایی سهم بسیاری در میزان فروش خواهد داشت که برای رسیدن به تعداد مشتریان بیشتر در بازار باید نحوه عرضه اقلام در بازار تغییر کند و از راه های جدید استفاده شود. در عصر حاضر بسیاری از فعالیت ها به اینترنت وابسته است و بر پایه آن دچار تغییر شده است. خرید و فروش انواع محصولات نیز با استفاده از اینترنت دچار تغییر شده است و سبب شده تا روال جدیدی پیش روی خریداران و مشتریان در بازار روز قرار گیرد. به منظور عرضه هر چه بهتر انواع حبوبات در بازار سامانه فروش اینترنتی انواع حبوبات راه اندازی شده است که با استفاده از آن انواع درجه یک و مرغوب در سراسر کشور توزیع می شود. برای اینکه قیمت های بروش در این سامانه مناسب باشد تلاش شده تا خرید مستقیم و بی واسطه از کشاورز امکان پذیر شود و با این روش مشتری برای خرید حبوبات هزینه کمتری را پرداخت خواهد کرد.

خرید حبوبات مستقیم از کشاورز یکی از مزایای راه اندازی سامانه فروش اینترنتی است که البته در کنار خرید بی واسطه از کشاورز امکانی ایجاد شده تا از واردکننده انواع حبوبات نیز خرید مستقیم انجام گیرد و این به معنای دسترسی به بهترین قیمت ها در هنگام خرید حبوبات مرغوب خواهد بود.

قیمت روز انواع حبوبات

لیست قیمت عمده حبوبات فله

منظور از حبوبات عمده، فروش حبوبات در حجم بالا است. و منظور از حبوبات فله، حبوباتی است که به صورت کیسه های چند ده کیلویی به فروش می رسد. آخرین قیمت حبوبات فله ایرانی و خارجی را می توان در لیست زیر مشاهده نمود.

تفاوت قیمت حبوبات فله و بسته بندی

حبوبات فله: حبوباتی که درون کیسه های چند ده کیلویی به فروش می رسد. حبوبات بسته بندی: حبوباتی که درون کیسه های 450 گرمی، و 900 گرمی با برند خاصی به فروش می رسد. [toggle title=”تفاوت حبوبات فله و بسته بندی” state=”open”]حبوبات فله و بسته بندی هر دو دارای کیفیت های متفاوتی هستند. اما به طور کلی قیمت حبوبات بسته بندی به دلیل صرف زمان و هزینه بابت بسته بندی شرکتی، دارای قیمت بالاتری است.[/toggle] فروش انواع حبوبات ارگانیک

عرضه انواع حبوبات ارگانیک در کشور

در طی سال ها شیوه های کشاورزی دچار تغییراتی شد که به منظور افزایش میزان تولید استفاده از انواع کودها به ویژه کودهای شیمیایی در کشاورزی افزایش یافت. استفاده از این کودها به دلیل وجود آفت کش ها سبب شد تا آفت های گیاهی و مواردی از این دست کاهش یابد و کیفیت ظاهری و میزان محصول با کاهش خرابی آن ها افزایش یابد. اما استفاده از کودها سبب شد تا محصولات دیگر همچون سابق برای بدن بی خطر نباشند و با مصرف آن ها مشکلاتی برای افراد ایجاد شود. از این رو کم کم توجه ها به تولید محصولات کشاورزی بدون استفاده از کودهای شیمیایی و تنها با بهره گیری از کودهای طبیعی جلب شد. تولید این محصولات که با نام ارگانیک در بازار شناخته می شوند با استقبال روبرو شد از این رو تولید انواع حبوبات ارگانیک نیز توسط کشاورزان آغاز شد. امروزه به انواع حبوبات درجه یک و ارگانیک در بازار می توان دست یافت. عرضه انواع حبوبات که با بدون استفاده از کود شیمیایی تولید شده اند در کشور در حال افزایش است و سایت های فروش اینترنتی در این امر پیش گام شده اند. برای خرید انواع حبوبات مرغوب و ارگانیک در هر حجمی می توان از سایت های اینترنتی استفاده کرد.

افزایش تولید انواع حبوبات ارگانیک توسط کشاورزان فروش محصولات ارگانیک را در حجم های عمده و تناژ بالا ممکن کرده است و خریدارانی که تمایل به خرید نوع درجه یک و ارگانیک دارند دیگر با محدودیت مواجه نیستند.

خرید مستقیم حبوبات از کشاورزان

یکی از سوالاتی که برای خریداران حبوبات پیش می آید این است که آیا خرید حبوبات به صورت مستقیم امکان پذیر شده است؟ و از سوی دیگر کشاورزان تمایل دارند که بدانند آیا می توانند تولیدات خود را بدون واسطه های متعدد به دست مشتریان خود در بازار برسانند.؟ برای هر دو گروه یک پاسخ وجود دارد و آن‌ این است که این بستر به واسطه سایت های فروش اینترنتی فراهم شده است و تمامی افراد می توانند از سایت های فروش برای دسترسی به کشاورزان برای خرید حبوبات استفاده کنند و کشاورزان نیز با کمک گرفتن از سایت های فروش می توانند به عرضه بی واسطه تولیدات خود در بازار بپردازند. کارشناسان فروش در شرکت های فروش اینترنتی افرادی متخصص در زمینه خرید و فروش حبوبات هستند و می توانند به افراد راهنمایی های لازم را ارائه دهند. خرید حبوبات از کشاورز توسط شرکت های بسیاری که به امر خرید و فروش حبوبات اشتغال دارند انجام می گیرند که این امر بستری مناسب را برای کشاورزان ایجاد می کند تا محصولات خود را با قیمت مناسب به فروش برسانند.

خرید مستقیم‌حبوبات از کشاورزان بر قیمت عرضه حبوبات در بازار چه در حالت عمده و چه در حالت خرده تاثیر می گذارد و موجب می شود که بازار این گروه از محصولات از نظر قیمت ثبات نسبی داشته باشد و موجب رضایت مشتریان گردد. خرید و فروش مستقیم از سوی دیگر سبب توزیع سریع محصولات در تمامی شهرهای کشور می شود که ایده آل است.

خرید و فروش حبوبات فله

خرید و فروش حبوبات فله در بازار

حبوبات فله به دلیل مزایای زیر خرید و فروش قابل توجهی در بازار ایران دارد: کیفیت های مختلف حبوبات فله ایرانی و خارجی قیمت مناسب حبوبات فله تنوع بار حبوبات فله دسترسی آسان به حبوبات فله

قیمت روز انواع حبوبات عمده

[toggle title=”فروش حبوبات فله” state=”open”]حبوبات فله ایرانی و خارجی را می توان از فروشگاه های معتبر اینترنتی که در فضای حقیقی نیز در حال فعالیت هستند به آسانی خریدارای نمود.[/toggle]

قیمت عمده حبوبات فله در بازار روز

قیمت خرید و فروش انواع حبوبات فله در بازار روز ایران یکی از مهم ترین سوالاتی است که خریداران حبوبات در پی دست یافتن به آن هستند، زیرا که قیمت های خرید و فروش در بازار روز حبوبات به شدت با تغییراتی مواجه می شود. در خرید فله ای قیمت اهمیت بسیاری دارد زیرا که فروش در این حالت غالبا به صورت عمده است و خریدار عمده تمایل دارد که به بهترین قیمت خرید و فروش انواع حبوبات در بازار دست یابد. تحقق این خواسته خریداران عمده حبوبات در صورتی ممکن می سود که برای خرید از اینترنت و سایت هایی که به این منظور ایجاد شده اند استفاده کنند. خرید اینترنتی حبوبات فله ای و به صورت عمده میسر شده است و می توان گفت که این شیوه فروش برای تجار فعال در حوزه حبوبات مزایای بسیاری را ایجاد کرده است و به همین دلیل است که هر روزه گرایش آن ها برای استفاده از روش های اینترنتی افزایش پیدا کرده است. امروزه معاملات بزرگ خرید و فروش حبوبات با استفاده لز اینترنت انجام می گیرد. در حقیقت اینترنت دسترسی خریدار و فروشنده به یکدیگر را تسهیل بخشیده است

خرید حبوبات ارگانیک نیز به صورت فله از بازارهای اینترنتی امکان پذیر شده اند که با توجه به محدودیتی که در دسترسی به حبوبات ارگانیک وجود دارد موجب رضایت خریداران شده است زیرا که می توانند حبوبات ارگانیک را در تناژ بالا و با ایده آل ترین قیمت خریداری کنند.

 

عرضه کننده انواع لوبیا صادراتی

فروش عمده حبوبات بسته بندی و فله

غالب شرکت های فروش موجود در کشور حبوبات را یا به صورت فله به فروش می رسانند و یا این محصولات را در غالب بسته بندی شده در بازار توزیع می کنند. وجود شرکتی که حبوبات را در دو حالت فله و بسته بندی و در حجم عمده به فروش برساند مشتریانی را که تمایل به خرید هر دو نوع دارد به سوی خود جلب خواهد کرد. سایت های فروش اینترنتی به دلیل این که بدون محدودیت از تمام شهرهای کشور قابل دسترسی هستند فروش هر دو نوع را در دستور کار خود قرار داده اند. انواع حبوبات از جمله لپه، نخود، لوبیا، ماش و… به دو صورت فله و بسته بندی در بالاترین کیفیت در بازار توزیع و به فروش می رسد. برای اینکه خریداران به بهترین قیمت فروش آنها در بازار دست یابند بهتر است از مسیر اینترنتی خرید و فروش آن ها استفاده کنند. زیرا که فروش حبوبات در سایت های اینترنتی بی واسطه و بدون افزایش قیمت کاذب اتفاق می افتد و همین امر رمز فروش حبوبات با قیمت مناسب است. قیمت روز حبوبات 98 بسیار متفاوت است زیرا که نره فروش حبوبات وارداتی و داخلی با یکدیگر متفاوت است پس خریدار باید استعلام قیمت را در هنگام خرید انجام دهد تا بتواند حبوبات را با بهترین قیمت در هر روز خریداری نماید.

خرید حبوبات بسته بندی شده که بالاترین کیفیت را دارند نیز از بازار روز با نرخی ایده آل و درجه یک برای مشتریان آن میسر شده است.

خرید حبوبات بسته بندی شده

قیمت روز حبوبات بسته بندی

امروزه بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال خرید حبوبات بسته بندی شده هستند و فرهنگ استفاده از حبوبات بسته بندی شده در کشور بنا به دلایل مختلف روز به روز بیشتر می شود و نیاز مصرف کنندگان به این محصولات بسیار بیشتر شده است. از این رو فروشگاه های زنجیره ای و سوپرمارکت ها، حبوبات بسته بندی را به عنوان یکی از کالاهای اساسی در سبد خرید خود قرار می دهند.

صنایع غذایی هومسا از این رو برای رفع نیاز مشتریان تولید حبوبات بسته بندی شده رو در دستور کار قرار داده است و اقدام به فروش عمده حبوبات بسته بندی در سطح کشور کرده است. از جمله خریداران حبوبات بسته بندی شده هومسا می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • فروشگاه های زنجیره ای
 • سوپر مارکت ها و هایپرمارکت ها
 • شرکت های پخش استانی

اگر شما نیز قصد خرید حبوبات را به صورت بسته بندی دارید بد نیست سری به سایت صنایع غذایی هومسا بزنید. از این رو به شما پیشنهاد می دهیم سری به خرید حبوبات بسته بندی شده بزنید.

4 دیدگاه دربارهٔ «قیمت عمده حبوبات فله و بسته بندی»

  1. سلام
   سوالتون کلی هستش و باید جزییات بیشتری بررسی بشه. اما برای شروع می تونید با 20 میلیون تومان هم شروع کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت قیمت روز