قیمت انواع لپه 98

قیمت انواع لپه در سال 98

تولید لپه به صورت های مختلفی می باشد و می توان قیمت لپه 98 را با مناسب ترین قیمت به بازار روز عرضه کرده و در نتیجه باعث رونق اقتصادی بالایی را خواهد داشت.

لپه در شرایط ویژه ای تولید می گردد و می توان آن ها را به صورت با کیفیت بالایی عرضه کرده و از سود مناسبی که دارد استفاده نمود ، خرید انواع لپه قیمت روز لپه سال 98 به روش های مختلفی قابل انجام می باشد و مشتریان می توانند به صورت انبوهی آن را خریداری نموده و در نتیجه به اقتصاد کشور کمک شایانی را کرد.

آنچه در این مقاله می خوانید:

لپه چه خواصی دارد

لپه منبع غنی فیبر است به همین دلیل برای کاهش کلسترول خون و کاهش بیماری های قلبی –عروقی توصیه می شود، لپه از گروه حبوبات یک گیاه دو لپه ای است و در خانواده نخود جای می گیرد می دانید که حبوبات ارزش غذایی بسیار بالایی دارند و مناسب ترین جایگزین برای گوشت هستند زیرا علاوه بر پروتئین مقداری نشاسته هم دارند بناربراین هم انرژی بدن را تامین می کنند و هم پروتئین مورد نیاز را به مصرف کننده می رسانند.

هر واحد غذایی لپه که حدود یک فنجان نپخته است معادل یک واحد گوشت یعنی 60 تا 90 گرم وزن دارد بیشترین ارزش غذایی حبوبات به پروتئینشان باز می گردد و برای افرادی که دچار سو تغذیه هستند کودک یا سالمندند یک انتخاب مناسب تلقی می شوند با خوردن هر 100 گرم لپه 22 گرم پروتئین تامین می شود بنابراین کسانی که گوشت نمی خورند بهتر است که لپه را به عنوان یکی از اعضای خانواده حبوبات با برنج مخلوط و آن را مصرف کنند.

لپه برای تنظیم فشار خون و بیماری های قلبی بسیار مفید بوده و به همین دلیل دارای تولید بیشتر و خرید بسیار زیادی می باشد.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]لپه کم خونی را درمان می کند و منبع خوب آهن می باشد که برای افرادی که کم خون هستند ماده غذایی مناسبی به حساب می آید ، مصرف هر پیمانه لپه 14 درصد نیاز روزانه بدن به آهن را تامین می کند و همچنین باعث سلامت دستگاه گوارش می شود.[/box]

چگونگی درست شدن لپه

چگونگی درست شدن لپه

فرآیند تهیه لپه از نخود در مراحل مختلفی صورت می گیرد و چگونگی آن به تجهیزات مراکز تولید کننده په بستگی دارد نخود در خانواده حبوبات قرار دارد و دارای انواع و اندازه های مختلفی است که در انواع بسیار مرغوبی تولید می گردد همچون نوع درشت آن که دارای ابعاد بزرگتر و طعم مناسب تری است.

در نمونه های درشت که سایز 7 تا 10 دارند می توان برای صادرات و نیز بسته بندی از آن استفاده کرد ، اغلب نمونه های کرمانشاهی ازاین نخود هستند و قیمت بالایی هم دارند نوعی از نخود وجود دارد که دانه های بسیار ریزی دارد و رنگ پوستش هم تیره و یا تقریبا سیاه رنگ استکه بیشتر برای تهیه لپه از آن استفاده می گردد.

لپه را ابتدا خیس کرده وسپس بعد از گذشت مدت زمان تعیین شده آن را توسط دستگاه های ویژه و مهندسین با تجربه تهیه می نمایند.
هر چه کیفیت لپه تولید شده بالاتر باشد دارای خرید و فروش بیشتری نز خواهد بود و افراد زیادی این محصول را خریداری و استفاده می نمایند ، لپه با کیفیت و مرغوب دارای زمان پخت کمتری می باشد که بسیار لذیذ بوده و می توان آن را در تهیه بسیاری از غذاها استفاده کرد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]نخود های لپه ای چون ارزان تر هستند برای قیمت ارزان تر لپه هم می توان برنامه ریزی کرد ،جهت خرید نخود های لپه می توانید به مراکز خرید و فروش معتبر آن مراجعه کرده و آن را خریداری نمایید.[/box]

قیمت روز انواع لپه

شرایط لازم برای تولید لپه

لپه را از نخود به دست می آورند و محیط کشت نخود باید دارای آب و هوای مناسبی باشد تا دارای کشت بیشتری بشود و به صورت انبوهی بتوان نخود را به دست آورده و به لپه تغییر نمود.

لپه باید در شرایط مناسبی تولید گردد و هر چه کیفیت لپه تولید شده بالاتر باشد دارای قیمت و طعم مناسب تری نیز خواهد بود ، لپه را امروزه هم به صورت سنتی و هم به صورت صنعتی تولید می نمایند و در انواع کیفیت های متنوعی به بازار روز عرضه می کنند که هرکدام دارای کیفیت های متنوعی بوده و مشتریان می توانند متناسب با نوع سلیقه خود آن ها را خریداری نمایند.

لپه دانه های جداشده و پوست کنده و خشک شده حبوبات را گویند لپه معمولی در ایران با نام دال تور در افغانستان ، لپه ای است که از نخود کفتری تهیه می شود ، البته از دانه گیاهان دیگری چون نخود فرنگی لپه ای با نام انگلیسی از نخو معمولی لپه زرد به دست می آید ، به طور کلی برای تهیه لپه هر یک از بذور حبوبات پس از جداسازی از غلاف هایشان در آب خیسانده می شون تا پوستشان برداشته شود بعد از برداشت پوست بذور با فشار های مکانیکی به دو نیم تقسیم می شوند و سپس خشک می گردند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]مدت زمان مورد نیاز برای پخت بذر های تبدیل شده به لپه کمتر از انواعی است که سالم هستند لپه یک منبع عالی پروتئین است.[/box]

خصوصیات لپه باکیفیت

خصوصیات لپه با کیفیت

اگر به دنبال غذایی هستید که سریع تر رژیم غذایی تان را متعادل کند در عین حال از میزان هزینه کرد هر ماهه برای تهیه غذا کم کنید بهتر است به سمت مصرف حبوبات بروید.

مردم ایران از جمله مردمانی هستند که هر کدام از انواع لپه را در نوع خاصی از غذاها به کار می برند اما جالب است بدانید که همه مردم جهان این گونه نیستند مثلا تنوع غذایی استفاده از عدس ها در آمریکا بسیار کم است در حالی که این مسئله ممکن است در هر منطقه ای از ایران شکل خاصی داشته باشد همچنین از ویژگی های بسیار خوب این ماده غذایی قیمت اندک آن نسبت به سایر مواد غذایی مانند گوشت است در حالی که از نظر میزان ارزش غذایی بسیار مفید و غنی است.

لپه با کیفیت دارای شرایط تولید مناسبی بوده و توسط دستاه های با استاندارد بالایی تولید می گردد ، لپه را می توان به صورت انبوهی خریداری نموده و در تهیه بسیاری از غذاها استفاده کرد ، اگر لپه دارای رغوبیت خوبی باشد به خوبی پخته می شود و دارای زمان پخت کمتری می باشد همچنین دارای طعم بسیار مناسبی بوده و افراد به راحتی می توانند از مراکز تعیین شده آن را خریداری نمایند.

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]لپه با کیفیت را می توان در انواع بسیار زیادی خریداری نموده و اگر دارای رنگ زرد مناسب و اندازه خوبی باشد دارای کیفیت بالاتری نیز خواهد بود. مشتریان می توانند از طریق سایت نیز لپه با کیفیت را سفارشداده و خریداری نمایند.[/box]

قیمت انواع لپه

قیمت انواع لپه

قیمت لپه 98 را در حال حاضر می توان از سایت های فروشنده حبوبات استعلام گرفت. رنج قیمت انواع لپه تبریزی و وارداتی در بازار کشور، در لیست زیر آورده شده است.

با توجه به شرایط کنونی بازار، قیمت انواع لپه در سال 98 کمی با سال های گذشته تغییر داشته است. اگر قصد خرید انواع لپه ایرانی و خارجی در بازار داخلی را دارید و می خواهید پیش از آن از رنج قیمت لپه 98 مطلع شوید، از مشاورین سایت بازار لپه ایران، درخواست راهنمایی کنید.

قیمت روز لپه آذرشهر

 

استعلام قیمت لپه 98

چیزی که مد نظر همه خریداران است، گرفتن استعلام قیمت لپه 98 است که به شیوه های مختلفی ممکن می باشد.

شاید اگر خریدار حضوری لپه باشید، باید به فروشگاه های گوناگونی سر زده تا بتوانید از قیمت لپه 98 مطلع گردید. اما از طریق سایت بازار لپه ایران، این امر سریعتر و در زمان کمتری ممکن خواهد بود.مشاورین خبره شما را در گرفتن قیمت لپه 98 و دیگر حبوبات یاری می رسانند.

انواع لپه در بازار ایران

حجم قابل توجهی از انواع لپه موجود در بازار ایران را لپه های ایرانی تشکیل می دهد.

این لپه ها در کارخانه لپه سازی آذرشهر تولید شده و برخی ممکن است نخود اولیه شان، نخود های وارداتی از اتیوپی، روسیه و غیره باشد.

انواع لپه را از نظر سایز به دو دسته می توان تقسیم بندی کرد:

 1. لپه های ریز که درجه یک و اعلا هستند.
 2. لپه های درشت که سطح کیفیت پایین تری نسبت به لپه های ریز دارند.

لپه های ریز به خاطر ویژگی های زیر، باکیفیت، درجه یک و اعلا به شمار می روند:

 • خوش پخت هستند.
 • طعم خوبی دارند.
 • خوش رنگ هستند.
 • عطر قوی دارند.

انواع لپه

لپه تبریزی

سایت معرفی مرکز تولید و توزیع لپه

سایت معتبری از سوی خود شرکت تولیدکننده انتخاب شده و به عموم مردم معرفی می گردد ، مشتریان می توانند در انواع مورد نیاز خود از این سایت معرفی شده خریداری نمایند و از این طریق سود خوبی را کسب نمایند.
سایت های بسیار زیادی موجود می باشد که برای کلاهبرداری راه اندازی شده اند پس بهتر است که از طریق سایت معرفی شده ما آن را شناخته و سپس با اطمینان بالایی از طریق این سایت شرکت خریداری نمایید.

امروزه بدلیل پیشرفت علم و تکنولوژی بیشتر مردم گرایش به خرید اینترنتی محصولات می باشند و به همین دلیل شرکت تولیدکننده سعی در رضایت بالای مشتریان و همچنین برای سهولت خرید مشتریان این سایت را راه اندازی نموده است تا مشتریا در انواعدلخواه خود لپه را از این سایت سفارش داده و خریداری نمایند.

در این سایت قیمت لپه 98 به صورت واضح و به روز موجود می باشد و مشتریان می توانند به راحتی نوع مورد نظر را انتخاب نمایند و سپس به صورت انبوهی آن را خریداری کنند.
این سایت به راحتی قابل دسترسی بوده و می توان به صورت عمده و خرده از این سایت خریداری نموده و دیگر نیازی به مراجعه مستقیم به مراکز فروشگاهی نمی باشد همچنین می توان از قیمت پایینی که محصولات سایت دارد استفاده کرده و سود خوبی را کسب نمود.

[box type=”error” align=”aligncenter” class=”” width=””]سایت معرفی مرکز تولید و توزیع لپه موجب شده است که همه مردم کشور از هر شهری به راحتی آن را سفارش داده و با کیفیت بالایی خریداری نمایند.[/box]

 

قیمت لپه 98 در بازار روز

قیمت روز انواع حبوبات

برای اطلاع از قیمت جدید لپه می توانید بصورت مستقیم از طریق راههای ارتباطی معرفی شده اقدام نمایید، فروش لپه در این مجموعه بصورت مستقیم یعنی خرید حضوری و یا غیر مستقیم که به صورت غیر حضوری و از طریق اینترنت و تماس تلفنی انجام می پذیرد.

بهتر است که لیست قیمت روز لپه مورد نیاز را از سایت معرفی شده تهیه نمایید و از قیمت دقیق تعیین شده آن مطمئن شوید، لپه های در انواع بسیار زیادی تولید و عرضه میگردند که میتوان به لپه ریز ایرانی باکیفیت عالی، لپه ایرانی، لپه کانادایی و … اشاره نمود و به همین دلیل است که دارای قیمتهای مختلفی در بازار روز میباشد

عواملی همچون افزایش قیمت نخود لازم، کمبود آن، هزینه تولید لپه، میزان صادرات لپه به کشورهای مختلف ، میزان عرضه و تقاضای لپه در بازار حبوبات، کمبود لپه در بازار و همچنین عوامل زیاد دیگری میتواند در تغییر قیمت و کاهش و افزایش آن تاثیرگذار باشد.

قیمت لپه 98 باتوجه به قیمت بازار روز دارای نوساناتی است و دچار کاهش و افزایش میشود که این قیمت از سوی خود شرکت تولیدکننده تعیین و به بازار روز عرضه میگردد تا مشتریان در نوع دلخواه خود با قیمت تعیین شده به راحتی خریداری کنند.

[box type=”download” align=”aligncenter” class=”” width=””]باید توجه داشت که هر چه قیمت لپه 98 تولید شده بالاتر باشد دارای کیفیت بالاتری خواهد بود و مشتریان می توانند از این طریق رضایت بالایی را داشته باشند.[/box]

خرید و فروش لپه عمده

خرید و فروش لپه در بازار

به روش های گوناگونی می توان پروسه خرید فروش انواع لپه در بازار را پشت سر گذاشت.

هم خرید حضوری می تواند برای شما گزینه مناسبی باشد و هم خرید اینترنتی لپه. تنها کافیست اولویت های خود را مشخص کرده و تعیین کنید چه مقدار زمان و هزینه را قرار است صرف خرید فروش لپه در بازار کنید.

به خاطر صرفه جویی در زمان و هزینه به هنگام خرید اینترنتی، این روش این روز ها بسیار رایج شده.

خرید اینترنتی لپه تازه و درجه یک

خرید اینترنتی لپه تازه و درجه یک

ارتباط مستقیم با تولید کننده اصلی لپه درجه یک می تواند به از بین رفتن واسطه ها انجام گیرد خرید اینترنتی لپه از طریق مراکز معتبر نیز راهی برای کاهش دادن هزینه ها برای تهیه این محصول می باشد.
لپه با کیفیت دارای دانه های ریز و خوش پخت و عطر و طعم عالی را دارد همچنین یکدست بوده و به همین دلیل دارای خرید بیشتری می باشد که امروزه خرید اینترنتی لپه افزایش یافته است و افراد می توانند به راحتی در نوع دلخواه خود آن ها را سفارش داده و خریداری نمایند.

پر فروش ترین انواع لپه آذرشهر می باشد که دارای کیفیت بالایی بوده و طعم مناسبی را دارد همچنینی دارای قیمت کمتری می باشد و به همین دلیل مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است.
شما می توانید از هر جای دنیا لپه مورد نیاز خود را فقط از طریق سایت معرفی شده و به راحتی و به صورت عمده سفارش داده و خریداری نمایید که در این حالت خرید می توانید از تخفیف خوبی که دارد استفاده کرده و سود خوبی را کسب نمایید.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]خرید اینترنتی لپه تازه و درجه یک به روش های مختلفی قابل انجام می باشد و افراد می توانند در نوع دلخواه خود لپه را سفارش داده و خریداری نمایند. افراد معرفی شده از خود شرکت این سایت های خرید را کنترل نموده و محصولی با کیفیت را به صورت سریع در اختیار مشتریان قرار می دهند.[/box]

فروش عمده لپه صادراتی

فروش عمده لپه صادراتی

فروش عمده لپه به دلیل تخفیف خوبی که در این فروش دارد بسیار زیاد شده است و افراد زیادی خواهان خرید و فروش لپه به این صورت می باشند ، لپه را می توان با کیفیت بسیار بالایی از کمراکز فروش تعیین شده آن خریداری نموده و از کیفیت و طعم خوبی که دارد استفاده نمود.

هر چه فروش عمده لپه بیشتر باشد دارای تولید بیشتری بوده و می توان از این طریق به اقتصاد کشور کمک شایانی را کرد ، امروزه لپه را به صورت عمده به کشور های دیگر نیز صادر می نمایند و به همین دلیل به طور انبوهی تولید گشته و باعث اشتغال زایی زیادی می گردد.

فروش عمده لپه توسط افراد با تجربه بالایی انجام می گیرد و افراد می توانند به صورت انبوهی لپه را سفارش داده و با قیمت زیر بازار روز خریداری نمایند.
لپه صادراتی دارای کیفیت مناسبی می باشد و به همین دلیل مورد استقابل زیادی قرار گرفته است ، لپه را می توان در انواع مختلفی سفارش داده و سود خوبی را کسب نمود.

لپه صادراتی را در شرایط ویژه ای تولید می نمایند و سپس با کیفیت بسیار بالایی به کشور های خریدار به صورت انبوهی صادر می کنند که بسیاری از تجار می توانند از این طریق تجارت خوبی را راه اندازی کرده واز سود مناسبی که دارد بهره مند شوند.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]فروش لپه به صورت اینترنتی نیز قابل انجام بوده و می توان به صورت عمده آن را تولید کرده و صادر نمود.[/box]

فروش عمده انواع لپه ایرانی و خارجی

4 دیدگاه دربارهٔ «قیمت انواع لپه در سال 98»

  1. سلام
   لپه خارجی تنوع مختلفی دارن، اینکه شما چه مصرفی دارید در انتخاب لپه بسیار مهمه اما با کیفیت ترین لپه خارجی، لپه ریز اتیوپی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت قیمت روز