حبوبات الیزا
خانه / حبوبات الیزا / فروش نخود سه خان و دو خان
فروش نخود سه خان و دو خان

فروش نخود سه خان و دو خان

نخود ایرانی در سایزهای سه خان، دو خان و فلافلی توسط کارگاه های بوجاری کرمانشاه و لرستان و یا نمایندگان فروش آنها در سطح کشور به صورت مستقیم به فروش می رسد.

سایزهای مختلف نخود ایرانی

نخود درهم یا همان لشکری پس از برداشت و پنکه شدن، در کارگاه های بوجاری با استفاده از دستگاه های سورتینگ به سایزهای مختلف تفکیک شده و بر اساس سایزهای جدا شده برای مصارف مختلفی راهی بازار می شود. نخود سه خان و دو خان عمده ترین شکل نخود سورت شده ایرانی می باشد که بیشترین خرید داخلی و صادراتی را به خود اختصاص می دهد. نخود سه خان ترکیبی از سایزهای ۷، ۸ و۹ نخود می باشد و نخود دو خان نیز به دو سایز ۸ و ۹ و یا ۹ و ۱۰ نسبت داده می شود. معمولا خریداران آشنا به نخود زمان خرید به یکی از دو سایز نخود اشاره می کنند. البته نخود فلافلی با سایز زیر شش میلی نیز به میزان قابل توجهی  به فروش می رود.

فروش مستقیم نخود ایرانی

سایزهای مختلف نخود ایرانی که در مناطقی همچون کرمانشاه و لرستان کشت و برداشت می شود در کارگاه ها، به خصوص کارگاه های کرمانشاه به سایزهای مختلف سه خان، دو خان و فلافلی تفکیک می شود و با فروش بی واسطه و مستقیم به خریداران در سطح کشور و بازارهای خارجی عرضه می گردد. با مراجعه به تولید کنندگان و نمایندگان فروش نخود ایرانی، می توان این محصول را به صورت مستقیم با کمترین قیمت در هر تناژی تهیه نمود.

بازرگانی الیزا عرضه کننده تمامی حبوبات از جمله نخود در سطح کشور است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فاطمه کریمی
شماره موبایل: 09128799290
شماره ثابت: 25917680-021
فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: elizacompany11@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

فروش عمده حبوبات

فروش عمده انواع مختلف حبوبات در کرج

آغاز فروش عمده حبوبات تازه و درجه یک با بهترین قیمت در کرج آغاز شده …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا