حبوبات الیزا
خانه / حبوبات الیزا / فروشگاه اینترنتی انواع لپه آذرشهر
فروشگاه اینترنتی لپه
فروشگاه اینترنتی انواع لپه آذرشهر

فروشگاه اینترنتی انواع لپه آذرشهر

انواع مختلف لپه ایرانی و خارجی در آذرشهر تولید، و از طریق نمایندگی ها و فروشگاه های اینترنتی به شکل مستقیم در هر تناژی به خریداران در اقصی نقاط کشور عرضه می شود.

آذرشهر تبریز قطب تولید لپه ایران، از دیرباز در تولید لپه از نخود، دستی بر آتش داشته است. در سال های گذشته بیشتر کارخانه های دایر در این منطقه به شکل سنتی کار خود را انجام می دادند ولی در سال های اخیر به شکل صنعتی و مدرن نیز انواع لپه ایرانی و خارجی در این کارخانه ها تولید و راهی بازار حبوبات کلیه شهرهای ایران می شود.

خرید لپه بدون مراجعه ها به واسطه ها از این کارخانه ها شاید در سال های گذشته کار سختی بود ولی در سال های اخیر با افزایش فروشگاه های اینترنتی می توان از این کارخانه ها مستقیم خرید خود را انجام داد. فروشگاه اینترنتی حاضر، انواع لپه ایرانی و خارجی مانند اتیوپی، استرالیا، تانزانیا و روسی را از آذرشهر و همچنین تهران به شکل خرد و عمده در هر تناژی به خریداران در سراسر کشور تحویل می دهد. بازرگانی الیزا تمامی حبوبات را مستقیما از شهر تولید شده خودش به فروش می رساند. به راحتی می توان از طریق های راه های ارتباطی با فروشگاه های اینترنتی ارتباط گرفته و خریدی سریع و آسان را تجربه نمود. مشاورین پاسخگوی سوالات شما هستند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فاطمه کریمی
شماره موبایل: 09128799290
شماره ثابت: 25917680-021
فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: elizacompany11@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

عدس کانادایی

فروش انواع برندهای عدس کانادایی

شناخت بهتر عدس کانادایی عدس کانادایی با برندهای مختلف و با انواع گریدها به کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا