حبوبات الیزا
خانه / حبوبات / خرید حبوبات به صورت عمده در تهران
خرید حبوبات تهران
خرید حبوبات به صورت عمده در تهران

خرید حبوبات به صورت عمده در تهران

خرید تلفنی و حضوری انواع حبوبات ایرانی و خارجی به صورت عمده در تهران به راحتی میسر است. کافای است با مجموعه حاضر همین حالا در ارتباط باشید.

تهران به عنوان پایتخت کشور، منبع بسیاری از مواد اولیه با قیمت پایه است. تامین کننده گان، شرکت ها و بازرگانی های زیادی در این شهر به صورت عمده مشغول به فعالیت هستند. حبوبات نیز از این قاعده مستثنی نبوده و خرید و فروش قابل توجهی را در تهران به خود اختصاص داده است.

اگر حبوبات را بتوان به صورت عمده و با قیمت پایه تهیه نمود قاعدتا خریدار راحت تر می تواند روی حاشیه سود خود مانور داده و محصولات خود را سریعتر به فروش برساند. جهت خرید حبوبات در تهران می توان با بازرگانی هایی که فعالیت خود را به اینترنت نیز کشانده اند ارتباط گرفت و با راهی ساده تر پس از دریافت لیست محصولات و قیمت ها در صورت تمایل خرید حضوری و یا تلفنی خود را انجام داد. بنابراین با برقراری ارتباط با مشاورین این مجموعه پس از اطلاع از انواع مختلف حبوبات و دریافت سریع نرخ محصولات می توان ثبت سفارش کرد.

بازرگانی الیزا با دارا بودن انواع حبوبات ایرانی و خارجی در رنج کیفیتی و قیمتی مختلف پاسخگوی نیاز تمامی فعالان حوزه حبوبات به صورت خرد و تناژی است تا هیچ مراجعه کننده ای دغدغه پیدا کردن حبوبات با کیفیت و قیمت مورد نظرش را نداشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فاطمه کریمی
شماره موبایل: 09128799290
شماره ثابت: 25917680-021
فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: elizacompany11@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

قیمت لوبیا چیتی خمین

قیمت روز لوبیا چیتی پولیش خمین

قیمت لوبیا چیتی خمین باتوجه به تولید آن تعیین می گرددو می توان در انواع …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا