حبوبات الیزا
خانه / حبوبات الیزا / فروش لوبیا قرمز باکیفیت قرقیزستان
فروش لوبیا قرمز
فروش لوبیا قرمز باکیفیت قرقیزستان

فروش لوبیا قرمز باکیفیت قرقیزستان

لوبیا قرمز قرقیزستان جزو حبوبات باکیفیت وارداتی بوده که پس از واردات توسط شرکت های وارد کننده، در بازارهای داخلی کشور به طور عمده به فروش می رسد.

قرقیزستان، واقع در آسیای مرکزی دارای تعامل اقتصادی خوبی با کشور ایران است. حبوبات این کشور به خصوص لوبیا قرمز کشت شده در آن به دلیل داشتن قیمت و کیفیت مناسب هر ساله مورد استقبال ایرانیان بوده و است. فروش لوبیا قرمز قرقیزستان معروف به لوبیا قرمز قرقیز کنار لوبیا قرمز ایرانی و انواع دیگر لوبیا قرمز خارجی همواره در بازار داخلی تمام شهرهای ایران مورد داد و ستد قرار می گیرد، بطوریکه خرید و فروش قابل توجهی را به خود اختصاص داده است.

بالای نود درصد مواقع، حبوبات وارداتی کامل دستچین شده و آماده فروش هستند. لوبیا قرمز قرقیزستان معمولا پولیش شده و باکیفیت بوده و در کیسه های سی یا پنجاه کیلویی عرضه می گردد. مراجعه به شرکت های وارد کننده که واردات مستقیم این لوبیا را به عهده دارند موجب خرید محصول با قیمت مناسب تر شده، علاوه بر اینکه می توان در تناژ دلخواه لوبیا قرقیز را از چنین شرکت هایی تهیه نمود.

جهت خرید حبوبات باکیفیت وارداتی من جمله لوبیا قرمز قرقیزستان می توان با ساده ترین راه ارتباطی با مشاورین فروش بازرگانی الیزا در ارتباط بود.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع لوبیا

قیمت روز انواع لوبیا درجه ۱ در بازار

امروزه استعلام قیمت روز لوبیا تازه و درجه ۱ فله به روش آنلاین و از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا