حبوبات الیزا
خانه / حبوبات الیزا / خرید و فروش عمده لوبیا چشم بلبلی
خرید لوبیا چشم بلبلی
خرید و فروش عمده لوبیا چشم بلبلی

خرید و فروش عمده لوبیا چشم بلبلی

لوبیا چشم بلبلی در این مرکز به طور مستقیم، با قیمت پایه و به شکل عمده خرید و فروش می گردد. جهت اطلاع از قیمت به روز و خریداری و فروش آن می توان با کارشناسان فروش مجموعه حاضر در ارتباط بود.

لوبیا چشم بلبلی یکی از انواع لوبیاهای تولید شده در ایران است که می توان گفت نسبت به انواع لوبیا چیتی، قرمز و سفید خرید و فروش کمتری در بازار دارد. به تبع تولید آن نیز در مقایسه با انواع دیگر لوبیا کمتر است. با این وجود برخی مناطق ایران مانند خوزستان، لرستان و غیره به طور عمده لوبیا چشم بلبلی باکیفیتی را سالانه تولید و روانه بازار داخلی می کنند. خرید و فروش این لوبیا به دو صورت بوجاری و دستچین انجام می شود.

خرید و فروش لوبیا چشم بلبلی به شکل عمده قیمت مناسب تری را نسبت به معاملات خرد آن دارد. مجموعه حاضر برای کوتاه کردن دست واسطه ها و جلوگیری از افزایش پله ای قیمت این محصول، لوبیا چشم بلبلی را از کشاورزان ایرانی خریداری کرده و به طور مستقیم آن را به خریداران به شکل عمده و با قیمت پایه عرضه می دارد.

خریداران در اقصی نقاط کشور می توانند مانند سایر حبوبات از قیمت عمده و روز این محصول با ارتباط با مشاورین آگاه شده و همچنین آن را بدون محدودیت مکانی خرید کرده و در آدرس مورد نظر خود تحویل بگیرند.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع لوبیا

قیمت روز انواع لوبیا درجه ۱ در بازار

امروزه استعلام قیمت روز لوبیا تازه و درجه ۱ فله به روش آنلاین و از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا