حبوبات الیزا
خانه / حبوبات الیزا / خرید لوبیا چشم بلبلی و ماش دزفول
خرید ماش دزفول
خرید لوبیا چشم بلبلی و ماش دزفول

خرید لوبیا چشم بلبلی و ماش دزفول

جهت دریافت قیمت و یا خرید لوبیا چشم بلبلی و ماش ریز و درشت دزفول خوزستان می توان با بازرگانی الیزا همین حالا در ارتباط بود.

محصول معروف و به نام دزفول خوزستان که مورد شناخت فعالان حوزه حبوبات است، لوبیا چشم بلبلی و ماش می باشد. لوبیا چشم بلبلی و ماش ریز و درشت در این منطقه در تناز بالایی هر ساله تولید شده و کیفیت و قیمت قابل قبولی دارد. قابل ذکر است که این دو محصول به شکل بوجاری شده راهی بازار می شود و متاسفانه به دلیل کمتر شناخته شدن فواید استفاده این دو نوع محصول و همچنین استفاده کمتر آن در غذاها، همچون دیگر حبوبات خرید و فروش چشمگیری ندارد ولی تولید این دو محصول در دزفول به قدری است که پاسخگوی نیاز بازار داخلی و خارجی است، بنابراین همواره توجه خریداران داخلی و تجار را به خود جلب کرده است.

با وجود فضای وسیع اینترنت و کشانده شدن کار شرکت و بازرگانی های مرتبط به حبوبات به این فضا، خرید مستقیم لوبیا چشم بلبلی و ماش ریز و درشت دزفول به آسانی امکان پذیر شده است. دریافت قیمت و ثبت سفارش ماش و لوبیا دزفول با ارتباط گرفتن با مشاورین بازرگانی الیزا فراهم است. کافی با ساده ترین راه های ارتباطی با این مجموعه در تماس باشید.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع لوبیا

قیمت روز انواع لوبیا درجه ۱ در بازار

امروزه استعلام قیمت روز لوبیا تازه و درجه ۱ فله به روش آنلاین و از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا