حبوبات الیزا
خانه / حبوبات الیزا / خرید عدس بوجاری ایلام و لرستان
خرید عدس

خرید عدس بوجاری ایلام و لرستان

خرید عدس با روش های مختلفی انجام می شود. در هر کدام از این روش ها خرید عدس ایلتا و یا سایر نمونه عدس ایرانی، کانادایی و روس با قیمت های مختلفی خرید و فروش می شوند. آیا انواع عدس موجود در بازار ایران را می شناسید؟ آیا عدس ایلتا از بهترین نمونه های موجود در بازار حبوبات است؟
قبل از پرداختن به عدس های ایرانی و خارجی موجود در بازار این را بگوییم که پیش تر در مطلبی جداگانه پیرامون انواع عدس موجود در ایران صحبت کرده ایم که شما برای شناخت بیشتر انواع عدس آن را مطالعه فرمایید.

خرید عدس ایرانی

قبل از خرید عدس ایرانی بهتر است فصل برداشت آن و بهترین بازه خرید را به همراه انواع مختلف آن بشناسید تا بتوانید خرید مناسبی را داشته باشید.
تولیدات عدس ایران به گونه ای است که درصد کمی از نیاز بازار را پوشش می دهد و این موضوع باعث واردات بیش از حد انواع عدس بشود که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.
در ایران استان های غربی همانند لرستان، ایلام و کرمانشاه اصلی ترین تولیدکنندگان عدس دیم در کشور هستند و از نظر کست عدس آبی و دانه درشت، دشت مغان اردبیل جایگاه خاصی در بازار عدس ایران دارد. قیمت عدس دیم به نسبت عدس آبی کمتر بوده و به همین دلیل خرید و فروش مناسبی در بازار دارد.

انواع عدس ایرانی

• عدس لرستان
• عدس ایلام
• عدس کرمانشاه
• عدس اردبیل

خرید عدس خارجی

پیشتر علت واردات انواع عدس به ایران را بیان کردیم. در بین عدس های وارداتی که شامل عدس کانادایی و عدس روسی می شوند، این عدس کانادایی است که سهم بیشتری از بازار ایران را به خود اختصاص داده است. عدس روسی که از کیفیت پایین تری نسبت به عدس کانادایی برخوردار است در بازار قیمت کمتری دارد. در عوض عدس کانادایی با نام ها و برندهای مختلفی در بازار عرضه می شود. به راحتی می توان از برندهای ساسکن، ایلتا، اسکولار، ویکتوریا، پکت، اخضر، سیمپسون و مواردی دیگر نام برد.

انواع عدس کانادایی

• عدس ساسکن
• عدس ایلتا
• عدس سیمپسون
• عدس اسکولار
• عدس پکت
• عدس ویکتوریا
• عدس اخضر

خرید و فروش عدس

از نظر ما بهترین عدس برای شما و مناسب ترین از نظر قیمت، همه و همه به نوع مصرف شما از عدس بر می گردد. اگر شناخت کاملی نسبت به انواع عدس دارید و یا برند خاصی مدنظرتان است برای اطلاع از قیمت آن با کارشناسان فروش ما صحبت کنید اما اگر نمی دانید چه نوع عدسی به کارتان می آید، می توانید این موضوع را با مشاوران ما در میان گذاشته تا بنا به نوع مصرف شما از عدس، گزینه مناسبی برای خرید و فروش عدس انتخاب شود.
منبع: حبوبات ایران

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع لوبیا

قیمت روز انواع لوبیا درجه ۱ در بازار

امروزه استعلام قیمت روز لوبیا تازه و درجه ۱ فله به روش آنلاین و از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا